Sık Sorulan Sorular - phptema.com - Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Tema Platformu Yukarı Çık
phptema.com - Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Tema Platformu
phptema.com - Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Tema Platformu
0
Sık Sorulan Sorular
Merak edilen soruların bir çoğunu sizler için topladık ve aşağıda cevaplandırdık. Bu soruların haricindeki tüm sorularınız için bizimle iletişime geçerek aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.
phptema Nedir?
phptema tamamen web tabanlı yazılım üreten ve bu yazılımları değerinin çok daha altında müşterilerine sunan bir firmadır. Bir çok sektörün derdi olan websitesi tasarımlarına hızlı ve kesin çözüm sağlar. Bu sayede firma sahipleri uygun fiyata sonsuza kadar kullanabileceği web yazılımları sahibi olur. Ayrıca aylık, yıllık gibi bir kiralama durumu da söz konusu değildir, müşteri tek sefer tema için ödeme yapar sonsuza kadar kullanır(E-ticaret paketleri hariçtir. E-ticaret temaları için farklı seçenekler bulunmaktadır).

Tek yapmanız gereken beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan temayı(yazılımı) sepete ekleyip siparişinizi oluşturmanız. Sonrasında teknik ekibimiz sizinle iletişime geçip işleminizi tamamlanayacaktır.
Gereksinimler Neler?
Premium E-ticaret temalarımız için domaininizin(alan adı) olması şarttır. Temanın seçeneklerine göre yıllık kiralama ile satın alımlarda dosyaları kendi sunucumuzda barındıracağımız için herhangi bir sunucu veya hostinge ihtiyacınız olmayacaktır ancak dosyaları teslim almak istiyorum seçeneği ile alımlarınızda sunucunuzun da olması gerekmektedir.
Bayilik Avantajları Nedir?
Bayiliğin inanılmaz avantajları bulunmaktadır. Detaylar için bayilik paketleri sayfasına göz atabilirsiniz. Kısacası KDV fiyatını sadece bayilik paketine öder ve kredilerinizi kullanırken hiç bir tema için KDV ödemezsiniz ayrıca bayilik paketiniz içinde yer alan özel indirim sayesinde temaları çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
Ne Satıyorsunuz?
Biz sadece web tabanlı yazılımlar satıyoruz.
Temayı Satın Aldıktan Sonra Süreç Nasıl İşliyor?
Oldukça basit. Siparişinizin ardından size ulaşarak gerekli işlemleri başlatıyoruz. Ayrıca e-ticaret yazılımı alımlarında kiralama seçeneği olan müşterilerimiz için domainlerinin DNS yönlendirmeleri adına gerekli NS bilgilerini müşteriye iletiyor ve yönlenmeler tamamlandığında kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal temalar için sipariş seçeneklerine göre hızlıca teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Tema Fiyatlarında Sunucu veya Domain Dahil Mi?
Domain satışımız yoktur. Biz sadece yazılım satmaktayız. E-ticaret paketlerinde eğer ki kiralama seçeneği ile sipariş geçilirse seçtiğiniz özellikler süresince bizde barınabilir, yenileme süreniz geldiğinde uzatabilirsiniz. Dosyaları teslim alma seçeneği ile satın aldığınızda kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz.

Kurumsal yazılım ve temalarda ise herhangi bir domain veya sunucu, hosting ücreti ödemezsiniz. Direk dosyalara erişebilirsiniz.
Kurulum Yapıyor Musunuz?
Evet. Tema satın alma aşamasındaki seçeneklerde yer alan kurulum hizmeti almak istiyorum seçeneği ile ücretsiz olarak kurulumunuzu yapmaktayız.
Her Yıl Ödeme Yapacak Mıyım?
E-Ticaret temaları için Yıllık Yenileme seçeneği ile satın alımlarınız için yenileme tarihlerinizde barındırma ücreti ödersiniz.Eğer ki dosyaları teslim alarak satın alma işlemi yapmış iseniz herhangi bir yıllık ücret ödemezsiniz. E-ticaret yazılımları haricindeki Kurumsal temaların hepsinde tek sefer ödeme yapar ve sonsuza kadar kullanırsınız.
Domain Adresi Lisansı Değiştirilebilir Mi?
Tek sefer olmak üzere değiştirilebilir. Premium e-ticaret yazılımları domain lisans değişim ücreti 499 TL + KDV, Yazılım Pazarla temalarının domain lisans değişim ücreti 399 TL+KDV ve Kurumsal Temaların domain lisans değilşim ücreti 299 TL + KDV'dir. Ücretler sadece Havale/EFT ile alınmaktadır. Lisans değişimi sadece domain lisans değişimi için geçerlidir ve tema değişimini kapsamamaktadır.
İade Olanağı Var Mı?
Maalesef geri iade olanağı yoktur. Bu nedenle temalarımızı ve özelliklerini detaylıca inceleyip ona göre satın alımlarınızı gerçekleştiriniz.
Destek Hizmeti Nasıl?
Yazılımlarımızdan herhangi birini aldığınız anda 6 ay ücretsiz teknik destek hakkına sahip olursunuz. Üye panelinizde teknik destek sürenizin sona ereceği tarihi görebilirsiniz. Teknik desteği sona eren müşterilerimiz, destek paketleri satın alarak sürelerini artırma işlemleri yapabilirler. Teknik destek işlemleri üye paneli üzerinden sağlanmaktadır. Teknik destek işlemleri mesai saatlerinde gerçekleşmektedir.
Teklif ile Sipariş Verilen Ürünlerin Ödemeleri Nasıl Sağlanır?
Bazı ürünler (Banka Posları, Kargo Entegrasyonları vs.) sepet üzerinden satın alınamamaktadır. Bu tarz ürünler sadece teklif alınarak satın alınabilir. Bu ürünlerin teklif ile iletildiği ücretlendirmelerini sadece Havale/EFT ile yapabilirsiniz.
Barınmalı Siparişlerde Yedekleme Süreçleri Hakkında
Premium E-ticaret yazılımlarımızın phptema bünyesinde barınmalı şekilde verilen siparişlerinde yedekleme işlemlerini tamamen, bizim de hizmet aldığımız Hosting firması sağlamaktadır. Yedekleme işlemlerini haftalık olarak yapmaktadırlar.