Sık Sorulan Sorular - phptema.com - Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Tema Platformu Yukarı Çık
phptema.com - Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Tema Platformu
Sık Sorulan Sorular
Merak edilen soruların bir çoğunu sizler için topladık ve aşağıda cevaplandırdık. Bu soruların haricindeki tüm sorularınız için bizimle iletişime geçerek aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.
phptema Nedir?
phptema tamamen web tabanlı yazılım üreten ve bu yazılımları değerinin çok daha altında müşterilerine sunan bir firmadır. Bir çok sektörün derdi olan websitesi tasarımlarına hızlı ve kesin çözüm sağlar. Bu sayede firma sahipleri uygun fiyata sonsuza kadar kullanabileceği web yazılımları sahibi olur. Ayrıca aylık, yıllık gibi bir kiralama durumu da söz konusu değildir, müşteri tek sefer tema için ödeme yapar sonsuza kadar kullanır(E-ticaret paketleri hariçtir. E-ticaret temaları için farklı seçenekler bulunmaktadır).

Tek yapmanız gereken beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan temayı(yazılımı) sepete ekleyip siparişinizi oluşturmanız. Sonrasında teknik ekibimiz sizinle iletişime geçip işleminizi tamamlanayacaktır.
Gereksinimler Neler?
Premium E-ticaret temalarımız için domaininizin(alan adı) olması şarttır. Temanın seçeneklerine göre yıllık kiralama ile satın alımlarda dosyaları kendi sunucumuzda barındıracağımız için herhangi bir sunucu veya hostinge ihtiyacınız olmayacaktır ancak dosyaları teslim almak istiyorum seçeneği ile alımlarınızda sunucunuzun da olması gerekmektedir.
Bayilik Avantajları Nedir?
Bayiliğin inanılmaz avantajları bulunmaktadır. Detaylar için bayilik paketleri sayfasına göz atabilirsiniz. Kısacası KDV fiyatını sadece bayilik paketine öder ve kredilerinizi kullanırken hiç bir tema için KDV ödemezsiniz ayrıca bayilik paketiniz içinde yer alan özel indirim sayesinde temaları çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
Ne Satıyorsunuz?
Biz sadece web tabanlı yazılımlar satıyoruz.
Temayı Satın Aldıktan Sonra Süreç Nasıl İşliyor?
Oldukça basit. Siparişinizin ardından size ulaşarak gerekli işlemleri başlatıyoruz. Ayrıca e-ticaret yazılımı alımlarında yıllık kiralama seçeneği olan müşterilerimiz için domainlerini yönlendirmeleri adına süreci başlatıp ardından kurulumlarını yapıyoruz.Diğer kurumsal temalar için sipariş seçeneklerine göre hızlıca teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Tema Fiyatlarında Sunucu veya Domain Dahil Mi?
Domain zaten satmıyoruz ancak e-ticaret temalarında eğer ki yıllık kiralama seçeneği ile satın alımı gerçekleştirilmişse yıllık kira bedeli tema fiyatına yansıtılır. Siparişinizin onaylanması ile birlikte temanızın yıllık sona erme tarihi sipariş detayınıza aktarılacaktır. Dilerseniz panelinizden yazılımlarınızın yıllık kiralama süresini artırabilirsiniz.

Kurumsal yazılım ve temalarda ise herhangi bir domain veya sunucu, hosting ücreti ödemezsiniz. Direk dosyalara erişebilirsiniz.
Kurulum Yapıyor Musunuz?
Evet. Tema satın alma aşamasındaki seçeneklerde yer alan kurulum hizmeti almak istiyorum seçeneği ile ücretsiz olarak kurulumunuzu yapmaktayız.
Her Yıl Ödeme Yapacak Mıyım?
E-Ticaret temaları için Yıllık Yenileme seçeneği ile satın alımlarınız için yenileme tarihlerinizde barındırma ücreti ödersiniz.Eğer ki dosyaları teslim alarak satın alma işlemi yapmış iseniz herhangi bir yıllık ücret ödemezsiniz. E-ticaret yazılımları haricindeki Kurumsal temaların hepsinde tek sefer ödeme yapar ve sonsuza kadar kullanırsınız.
İade Olanağı Var Mı?
Maalesef geri iade olanağı yoktur. Bu nedenle temalarımızı ve özelliklerini detaylıca inceleyip ona göre satın alımlarınızı gerçekleştiriniz.
Domain Adresi Lisansı Değiştirilebilir Mi?
Belli bir ücret karşılığında tek sefer olmak üzere değiştirilebilir. Ücret değişkenlik gösterebilmektedir.
Destek Hizmeti Nasıl?
Yazılımlarımızdan herhangi birini aldığınız anda 6 ay ücretsiz teknik destek hakkına sahip olursunuz. Üye panelinizde teknik destek sürenizin sona ereceği tarihi görebilirsiniz. Teknik desteği sona eren müşterilerimiz, destek paketleri satın alarak sürelerini artırma işlemleri yapabilirler. Teknik destek işlemleri üye paneli üzerinden sağlanmaktadır. Teknik destek işlemleri mesai saatlerinde gerçekleşmektedir.